Vem Para O - Motel Marselha 5
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Spa en ontspanning Jacuzzi |
| Eten op locatie Restaurant | Ontbijt Ontbijt op kamer | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Vem Para O - Motel Marselha 5 São Paulo van 14 m² heeft een eersteklas ligging en biedt gemakkelijke toegang tot het Onafhankelijkheidspark op circa 4 km afstand. Dit appartement is geschikt voor maximaal 2 gasten.
Het 7-kamerappartement biedt accommodatie in de wijk Zona Leste in São Paulo, op circa 15 minuten rijden naar de Tempel van Salomo.
De 1-slaapkameraccommodatie biedt 1 badkamer aan. Verder zijn er een haardroger, een badmuts en handdoeken beschikbaar.
Voor degenen die liever hun eigen maaltijden koken, heeft Vem Para O - Motel Marselha 5 zelfvoorzienende faciliteiten zoals glaswerk. Het appartement is toegankelijk voor gasten en biedt een kuursalon, samen met een bubbelbad voor verdere ontspanning.
- Locale bezienswaardigheiden
- Metro Tatuape Shopping4,8 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas15 km
- Treinstations
- Julio Prestes Train Station10 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Brandblussers
Horeca
- Ontbijt op kamer
- Restaurant
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Jacuzzi
Diensten
- Roomservice
- Boodschappenservice
- Welkomstdrankje
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- AM/FM wekker
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat is de prijs van het boeken van Vem Para O - Motel Marselha 5?
De prijs van het boeken van Vem Para O - Motel Marselha 5 is $53. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Vem Para O - Motel Marselha 5?
Ter plaatse kunnen gasten van Vem Para O - Motel Marselha 5 de ontspanning ervaren met een bubbelbad. - ❓
Wat is de grootte van Vem Para O - Motel Marselha 5?
Vem Para O - Motel Marselha 5 bestaat uit 14 vierkante meters.